Ukrgazeta.eu

Tue09012015

Last update09:23:15 AM GMT

Back Молитви Молитва за мир в Україні

Молитва за мир в Україні

  • PDF

credo-ua.org
Боже Святий, Отче Вседержителю, Сине Єдинородний і Душе Святий, що все у Твоїй владі тримаєш і про все піклуєшся Премудрим Твоїм Промислом, молимося Тобі за Богом бережену Державу нашу Україну, боголюбивий народ, владу і військо її.

Даруй їм, Господи, глибокий і невід’ємний мир, поклади їм на серце добре про Церкву Твою та про всіх людей Твоїх, щоб і ми в тиші і чистоті проводили життя наше у всякому благочесті і чеснотах.

Позбав, Господи, Державу нашу Україну нашу від голоду, мору, землетрусу, потопу, вогню, меча, нашестя іноплеменних і розбрату.

Через благодать Пресвятого Духа зроси любов'ю висохлі серця людські, терням самолюбства, ненависті, заздрості, злоби, ворожнечі, лукавства та інших беззаконь порослі, нехай проросте в них палаюча до Тебе і до братів своїх любов, і нею хай будуть знищені всі чвари, розбрат, розділення у Вітчизні нашій.

Родини в мирі і любові збережи, дітей виховай, молодь навчи, старість підтримай, подорожуючим сподорожуй, вбогих захисти, недужних зціли, тих, що за ґратами, згадай, розпорошених збери, спокушених наверни і з’єднай зі Святою Твоєю соборною і апостольською Церквою.

Бо Твоє є Царство і сила і слава Отця і Сина і Святого Духа нині і повсякчас і на віки віків.

Амінь.

Православіє в Україні

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Share/Save/Bookmark